Zadzwoń: 882 353 355
przedszkole

O placówce

 • Nasza placówka to instytucja opiekuńczo – wychowawcza dla dzieci od 20 tygodnia do 3 lat. Zapewniamy wykwalifikowany i przeszkolony personel z doświadczeniem.

  W naszym żłobku znajdziecie Państwo odpowiednio przystosowane sale zabaw, wypoczynku oraz toalety. Do Państwa dyspozycji jest również szatnia dla dzieci z opisanymi szafkami i przewijakiem. Każda z sal jest wentylowana i wyposażona w asortyment najwyżej jakości.

  Smaczne, zdrowe i świeże posiłki każdego dnia zapewnia nam Restauracja Szafran.

 • Misją naszego Żłobka jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa ,a także pobudzanie do działania poprzez szereg zajęć z edukacji plastycznej.

  Plastyka od pierwszych chwil życia wpływa pozytywnie na rozwój malucha, co sprawia że jest to ulubiona forma zabaw. Umożliwia ona odreagowanie napięć, rozwija zręczność manualną, a także pobudza do twórczego działania.

  Żłobek Smyki Awioniki przy ul. Ks. J. Schulza 1 w Bydgoszczy, otrzymuje dofinansowanie na rok 2022/2023 przez Miasto Bydgoszcz w kwocie 104.160,00zł.

godziny otwarcia

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach

6:30 - 16:30

 • Zabawa

  Zabawa to podstawa! Znakomicie wpływa na rozwój, sprawność i koordynację ruchową maluszka.

 • Edukacja

  Dzieci uwielbiają gdy angażujemy je w różne aktywności. Nauka poprzez zabawę przynosi zaskakujące rezultaty.

 • Opieka

  Profesjonalna opieka to nic innego jak zaangażowanie, ciepło i poczucie bezpieczeństwa, które zapewni w żłobku każda ciocia.